Kontainer media (1.1.3) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Format
lt: Formatas

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas
