Kontainer media (1.1.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Format
mn: Бүтэц

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Width
mn: Өргөн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
