Kontainer media (1.1.4) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: ID
az: İD

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Reference
az: Istinad

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Media type
az: Media növü

en: Type of item to reference
az: İstinad ediləcək elementin növü

en: Placeholder for URL
az: URL üçün yertutan

en: Placeholder for link text
az: Link mətni üçün yertutan

en: Entity reference autocomplete display format settings
az: Varlıq istinadı avtomatik tamamlama ekran formatı parametrləri

en: Link format settings
az: Link formatı parametrləri

en: Responsive image style
az: Uyğunlaşan şəkil tərzi

en: Responsive image style: @responsive_image_style
az: Uyğunlaşan şəkil üslubu: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
az: Uyğunlaşan şəkil üslubu seçin.

en: Failed to load responsive image style: “@style“ while displaying responsive image.
az: Cavab verən şəkil üslubunu yükləmək alınmadı: “@style“ cavab verən şəkli göstərərkən.

en: Configure Responsive Image Styles
az: Cavab verən Şəkil Üslublarını konfiqurasiya edin

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
az: Avtomatik tamamlama təkliflərinin maksimum sayı.
