Kontainer media (1.1.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Remove
cy: Symud

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Format
cy: Fformat

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Width
cy: Lled

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Image style
cy: Arddull delwedd
