Kontainer media (1.1.4) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Remove
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Format
fi: Muoto

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Reference
fi: Viittaus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: Placeholder for link text
fi: Paikkamerkki linkkitekstille

en: Entity reference autocomplete display format settings
fi: Kokonaisuusviittauksen automaattisen täydennyksen esitystavan asetukset

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli

en: Responsive image style: @responsive_image_style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
fi: Valitse responsiivisen kuvan tyyli.

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
fi: Automaattisten täydennysehdotusten maksimimäärä.
