Kontainer media (1.1.5) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Format
gl: Formato

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Width
gl: Ancho

en: Media
gl: Medios

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Reference
gl: Referencia

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar
