Kontainer media (1.1.5) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Format
nl: Opmaak

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Reference
nl: Referentie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Media type
nl: Mediatype

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: Placeholder for link text
nl: Plaatshouder voor linktekst

en: Entity reference autocomplete display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor entiteitsreferentie automatisch aanvullen

en: Link format settings
nl: Instellingen linkopmaak

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Responsive image style: @responsive_image_style
nl: Responsive afbeeldingsstijl: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
nl: Selecteer een responsive afbeeldingsstijl.

en: Failed to load responsive image style: “@style“ while displaying responsive image.
nl: Responsive afbeeldingsstijl '@style' kon niet geladen worden bij het weergeven van responsive afbeelding.

en: Configure Responsive Image Styles
nl: Responsive Image-stijlen configureren

en: Drupal image style
nl: Drupal-afbeeldingsstijl

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
nl: Maximaal aantal suggesties bij automatisch aanvullen.
