Kontainer media (1.1.6) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Remove
bg: Премахни

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Format
bg: Формат

en: Media
bg: Медия

en: Template id
bg: Идентификатор на шаблона
