Kontainer media (1.1.4) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: Dimensions
he: מימדים

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Width
he: רוחב

en: Media
he: מדיה

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Reference
he: רפרנס

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Link format settings
he: הגדרות פורמט קישור
