Kontainer media (1.1.6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Media
ug: مېدىيا
