KPI Analytics (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Custom
ar: مخصص

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Terms
ar: المصطلحات

en: About
ar: حول
