KPI Analytics (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: About
fa: درباره
