KPI Analytics (8.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Terms
fr: Termes

en: About
fr: À propos
