KPI Analytics (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Custom
he: מותאם

en: Vocabulary
he: מילון

en: Terms
he: מונחים

en: About
he: אודות
