KPI Analytics (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Custom
sk: Vlastná

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Terms
sk: Termíny

en: About
sk: Informácie o
