KPI Analytics (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Custom
sv: Anpassad

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Terms
sv: Termer

en: About
sv: Om
