KPI Analytics (8.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Custom
uk: Власний

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Terms
uk: Терміни

en: About
uk: Про модуль
