KPI Analytics (8.x-1.0-alpha8) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Custom
es: Personalizado

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Terms
es: Términos

en: About
es: Acerca de
