KPI Analytics (8.x-1.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Custom
lt: Savitas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Terms
lt: Terminai

en: About
lt: Apie
