Kryton (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Read more
af: Lees meer

en: Created
af: Geskep

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif
