Kryton (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Menu
fa: منو

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Pager
fa: صفحه‌بند
