Kryton (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Read more
he: קראו עוד

en: Menu
he: תפריט

en: Created
he: נוצר

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Modified
he: השתנה

en: Messages
he: מסרים

en: Tabs
he: לשוניות

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Pager
he: דפדוף

en: Header menu
he: תפריט בראש הדף
