Kryton (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Menu
lt: Meniu

en: Created
lt: Sukurta

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Modified
lt: Redaguota

en: Messages
lt: Žinutės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Pager
lt: Puslapiavimas
