Kryton (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Created
lv: Izveidots

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Modified
lv: Modificēts

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Pager
lv: Šķirklis
