Kryton (2.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Read more
mg: Tohiny

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
