Kryton (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Read more
nl: Lees meer

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Modified
nl: Aangepast

en: Messages
nl: Berichten

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Pager
nl: Paginering
