Kryton (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Read more
sv: Läs mer

en: Menu
sv: Meny

en: Created
sv: Skapad

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Modified
sv: Modifierad

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Tabs
sv: Flikar

en: Pager
sv: Paginerare

en: Header menu
sv: Sidhuvdmeny

en: Hero
sv: Herobild
