Kryton (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
