Kryton (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Menu
th: เมนู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Messages
th: ข้อความ

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า
