Kryton (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Menu
fi: Valikko

en: Created
fi: Luotu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Modified
fi: Muokattu

en: Messages
fi: Viestit

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Pager
fi: Sivutus
