Kryton (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Menu
hr: Izbornik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Messages
hr: Poruke
