Kryton (2.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Menu
mn: Цэс

en: Created
mn: Үүссэн

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
