Kryton (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Read more
ru: Подробнее

en: Menu
ru: Меню

en: Created
ru: Создано

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Modified
ru: Изменено

en: Messages
ru: Сообщения

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Hero
ru: Кадр-герой
