Kryton (2.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Read more
da: Læs mere

en: Created
da: Oprettet

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Modified
da: Ændret

en: Messages
da: Beskeder

en: Tabs
da: Faner
