Kryton (2.0.0-alpha4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Author
id: Penulis

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Created
id: Dibuat

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Modified
id: Telah dimodifikasi

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Tabs
id: Tab

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Pager
id: Pembuat halaman
