Kryton (2.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
