Kryton (2.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Read more
eo: Legu pli

en: Menu
eo: Menuo

en: Created
eo: Kreita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo
