Kryton (2.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Menu
my: မီနူး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း
