Kryton (2.0.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Menu
tr: Menü

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: Messages
tr: İletiler

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Header menu
tr: Başlık menüsü
