Kryton (2.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Menu
bg: Меню

en: Created
bg: Създадено

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Messages
bg: Съобщения
