Kryton (2.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Menu
cy: Dewislen

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn
