Kryton (2.0.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Created
fr: Créé

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Modified
fr: Modifié

en: Tabs
fr: Onglets

en: Pager
fr: Pagination

en: Navbar
fr: Barre de navigation
