Kryton (2.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ
