Kryton (2.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Menu
ka: მენიუ

en: Created
ka: შექმნილია

en: Messages
ka: შეტყობინებები
