Kryton (2.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Read more
nn: Les meir

en: Created
nn: Laga

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst
