Kryton (2.0.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Read more
az: Ətraflı

en: Menu
az: Menyu

en: Created
az: Yaradıldı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Messages
az: Mesajlar

en: Tabs
az: Tablar

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Pager
az: Peycer
