Kryton (2.0.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Menu
ar: القائمة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Messages
ar: الرسائل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Pager
ar: دليل الصفحات
