Kryton (2.0.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា
