Kryton (2.0.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Menu
ku: پێڕست

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە
