Kryton (2.0.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Created
se: Almmuhuvvon
